राष्ट्राध्यक्ष एर्डोगान ते अंतल्या हाय स्पीड ट्रेन आणि विमानतळ गॉस्पेल कडून!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Expo Kongre Merkezi’nde, partisinin Genişletilmiş İl Danışma Toplantısına katıldı. Katıldığı toplantı kapsamında bir konuşma yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan yapılması planlana havaalanı projesine ilişkin açıklamalarda bulundu.

ANTALYA’YA HAVAALANI MÜJDESİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yapmış olduğu konuşmasında Antalya’ya hep özel verildiğini vurgulayarak ve üçüncü bir havaalanının müjdesini verdi. “Antalya’ya bu yetmez dedik. Doğu tarafına, Gazipaşa’ya ikinci bir havalimanı inşa ettik. Şimdi üçüncü bir havalimanının hazırlığı içindeyiz. Antalya’nın batı tarafına 850 milyon lira yatırım bedeli olan yeni havalimanının inşasına inşallah yıl sonuna kadar başlamayı ve en geç 2021 yılında hizmete almayı planlıyoruz.”

HIZLI TREN KONUSUNDA DA ANTALYA’YI 2 HATLA BAĞLIYORUZ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Antalya’nın 2 farklı hızlı tren ağına bağlanacağını belirterek konuya ilişkin şu değerlendirmelerde bulundu. ”Hızlı tren konusunda 2 ayrı hatla Antalya’yı ülkemizin tamamına bağlıyoruz. Birincisi Isparta-Burdur-Afyonkarahisar-Kütahya-Eskişehir istikametine giden, oradan da İstanbul ve Ankara’ya ulaşan hızlı tren projesidir. Antalya’ya bu yakışır ve bunu yapacağız. İkincisi de Konya-Aksaray-Nevşehir-Kayseri istikametine gidecek olan hattır. Nasıl? Güzel mi? Ama bunları iyi bilelim ve çaldığımız her kapıya da bunları anlatalım. Her iki projeyle ilgili çalışmalar etap etap sürüyor.”

स्रोतः www.kamupersoneli.net

लेव्हेंट ओझन बद्दल
प्रत्येक वर्षी, उच्च-गती रेल्वे क्षेत्रातील वाढत तुर्की मध्ये युरोपियन नेते. रेल्वेच्या गुंतवणूकीमुळे, हा वेग उच्च-गती गाड्यांपर्यंत वाढवितो, वाढते. याव्यतिरिक्त, शहरातील वाहतूक करण्याच्या गुंतवणूकीसह, आमच्या अनेक कंपन्यांच्या घरगुती देशांतर्गत उत्पादन चमकतात. टर्कीच्या हाय-स्पीड ट्रेन राष्ट्रीय रेल्वेवर गर्व आहे की "घरगुती ट्राम, लाइट रेल आणि सबवे वाहने उत्पादित करणार्या कंपन्यांव्यतिरिक्त उत्पादन सुरू केले गेले आहे. या अभिमानास्पद टेबलमध्ये आम्हाला खूप आनंद झाला आहे.

1 टिप्पणी

  1. Antalya nın özellikle batısının havalimanına ihtiyacı yoktur. Burada yapılması gereken en iyi şey amfibik jet teknolojisi kullanarak Denizden iniş kalkış yapıp havalimanına inebilen uçaklarla Kemer ve Kaş tan Ankara ve İstanbul a ulaşım sağlanmasıdır.

टिप्पण्या

ही साइट स्पॅम कमी करण्यासाठी अकिस्मेट वापरते आपल्या टिप्पणी डेटावर प्रक्रिया कशी केली जाते ते जाणून घ्या.